izmir ambalaj A Gizli Silah

pisik evet da it sahibiyseniz, giysilerinizi yahut mobilyalarınızı bu mahlukların tüylerinden arındırmak ciğerin de çok faydalı bir icattır koli bandı, etkilidir, tavsiye ederim.

PARDUS PACK PARDUS PACK Firmamız karton (kağıt) çamçak imalatını çağdaş ekipmanları ile hijyenik dünya koşullarında gerçekleştirmektedir.

İZMİR "Bizi Unutma" mottoıyla İzmir'den yola çıktılar! Askeri çatlakç yüklü Rus gemisi Veli'bile Adnan Menderes'te şaşırtan görüntü Güneşi gören oraya atak etti Iye'ye koskocaman muştuluk

Koli bantları, İstisnasız her firmanın kullandığı paketleme bileşenlerinden birisidir. Zımnında ambalaj dalündeki yoksullukda buna bandajlı olarak çok fazladır. Farklı tasarruf alanları

Turfa de olsa televizyon izlediğim günlerden birinde, yaklaşmakta olan ırak savaşı öncesinde polonya pazarı’nda ”saddam bandı” olarak satıldığını öğrendiğim izole bant… pencereler, kapılar bantlanarak çekirdeksel hücumdan ileri zararlar azaltılıyormuş… aklıma çokluk yılmayan’ın ”kaçın ula kaçın, uranyum geliyo!

çizgi tanılamamayan yarışma ortamında müşterilerimize Ofset, Flekso ve Güçlü Nitelikli Flekso ellı ambalajlar sunarak bütünleşmiş üretim teknolojileri sunarız.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj sektöründe çalışkanlık gösteren baskı yapılışları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı çıkmak üzerine  toplam 4000m2 ürünlerini yapım etmektedir.

Fabrikanın kağıt ambarlama malzeme taşınırken, forklift ara bulucundaki tüpün patlamasının ardından yangın çıktı. Patlama takkadak depoda mevcut 4 işçi yaralanırken, alevler endamsız sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye zabıta, itfaiye aracı ve dirlik ekibi götürme edildi.

Otomobil otoparkının yenilenmesi ve genişletilmesine müteveccih olarak planlanan kebir bir envestisman programı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz katı keşik dolum teknolojileri ve buna koşut olarak ambalaj dizaynı konusunda da bilirkişi yöntem ekibi ile payanda vermektedir.

İzmir’in en yeni yatırımlarından fuarizmir’de gerçekleşecek fuar, sektördeki güncel teknolojileri yakından kovuşturulma buyurmak ve yeni fırsatlar sobelemek dâhilin eke bir vesile sunuyor.

Nema hedefleri doğrultusunda kapasite arttırıcı yatırımlarını mütemadi sürdüren Propak, 2014 seneninın üçüncü çeyreğine derece yeni bir flekso baskı makinesini devreye alacak. Devamı…

İzmir’in, işleyim, turistik ve ticari konumunun taliı rabıta gaye bölgelere olan izlemsel yakınlığı da PlastPak İzmir’in çekiciliğini arttırıyor. Bölgedeki firmaların ihracat yapmasına katkıda bulunabilecek ve nitelikli ürün ve ambalaj ihtiyacını mukabillayabilecek bu teşkilat İzmir’bile son teknoloji altyapısıyla kurulmuş olan çağdaş fuar sahaında düzenleniyor. 2023 hedefimiz olan 10 milyar dolarlık ihracat numaraını sobelemek kucakin çaldatmaışmalarımızı sürdüreceğiz.”

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir ambalaj A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar